Dom

Shenzhen MAUSTOR Technology Co., Ltd.

profil firmy

Mai Shu Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem hi-tech, zlokalizowanym w Shenzhen w Chinach, założonym w grudniu 2 0, 2 0 1 0. Firma specjalizuje się w elektronice, komunikacji i produktach cyfrowych. Projektuje, bada, opracowuje, produkuje i sprzedaje wielofunkcyjne produkty cyfrowe, w tym nawigatory GPS, samochodowe DVR, samochodowe lusterka wsteczne i radary GPS. Firma wyznaje zasadę „ciągłego wprowadzania innowacji i postępu”. Gromadzi wiele talentów w obszarach elektroniki samochodowej i zarządzania. Może się pochwalić zaawansowanym na całym świecie sprzętem i systemami do produkcji i testowania oraz uzyskał certyfikat jakości. Jej produkty są sprzedawane w kraju i za granicą, m.in. w USA, Kanadzie, Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Indiach, Filipinach, Tajlandii, Arabii Saudyjskiej i Wietnamie. Firma przestrzega filozofii biznesowej klienta, przede wszystkim jakości i serdecznej obsługi, a także rozwija kulturę biznesową opartą na uczciwości, praktyczności, pionierstwie, innowacyjności, wyrafinowaniu, jedności, ambicji i wspólnym zwycięstwie. Realizuje politykę jakości polegającą na traktowaniu jakości jako życia, uznaniu reputacji za podstawę oraz spełnianiu oczekiwań i potrzeb klientów w najwyższym stopniu. Bez względu na to, jak duży jest świat i jak daleko zajdziesz, Mai Shu jest zawsze z Tobą i wspiera Cię, zarówno w deszczowe, jak i słoneczne dni.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Mai Shu Technology Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo z siedzibą w Shenzhen w Chinach, założone 20 grudnia 2010 r.

img.alt
img.alt
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Eksporter

marki : Maustor

Ilość pracowników : 45~99

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen MAUSTOR Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen MAUSTOR Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen MAUSTOR Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen MAUSTOR Technology Co., Ltd. Certyfikaty